top of page

O nas & warunki współpracy

Grafik z kilkuletnim doświadczeniem, dla którego to, czym się zajmuje jest prawdziwą pasją. Każdy projekt graficzny wykonuje z pełnym zaangażowaniem, mając na uwadze przede wszystkim wymogi zleceniodawców. Wykonuję grafikę komputerową dla firm, jak również dla indywidualnych klientów. Poszukujesz czegoś ciekawego na swoją stronę internetową, a może na potrzeby druku? Zajmę się tym najlepiej jak potrafię. 

Administrator systemów Linux/BSD/Windows z kilkuletnim doświadczeniem. Znakomicie łączy swoje zainteresowania z wykonywaną pracą co daje świetne rezultaty. W codziennej pracy stawia na dokładność, dbałość o szczegóły oraz nieszablonowe rozwiązania. Szeroka wiedza z zakresu IT oraz zacięty charakter sprawiają, że nie ma dla niego problemów nie do rozwiązania.

warunki współpracy

Każde zlecienie traktowane jest indywidulanie. Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klienta, prosimy o dostarczenie wszystkich potrzebnych materiałów i tekstów przed rozpoczęciem projektu. Ilość zdjęć stockowych do projektu jest ograniczona, a po zaakceptowaniu projektu nie ma możliwości ich zmiany (chyba, że za dodatkową opłatą w wysokości 7 funtów od zdjęcia). Podobna zasada odnosi się do tekstów, które po akceptacji również mogą ulec edycji za cenę 5 funtów. 

pracujemy na...
Korzystamy z  rozwiązań firmy Apple, jak również z oprogramowania oraz zdjęć stockowych firmy Adobe, dzięki czemu każda grafika jest jak nawyższej jakości. Innowacyjne rozwiązania nie są nam obce, a najważniejsza jest dla nas wysoka jakość ich wykonania. 
Anchor 1
bottom of page